نت و آهنگ پلنگ صورتی

دانلود نت و آهنگ پلنگ صورتی اثری از هنری مانچینی با کیفیت عالی

« آهنگ پلنگ صورتی » موسیقی است که توسط هنری مانچینی برای سری فیلمهای پلنگ صورتی ساخته شده بود . یک آهنگ فوق‌ العاده که سالهای سال در آموزشگاه‌های موسیقی و هنری اروپا به دانشجویان تدریس شده و می‌ شود . این آهنگ که در کلید می مینور ( E مینور ) نوشته شده ، نامزد دریافت جایزه اسکار شد .

انریکو نیکولا مانچینی آهنگساز این قطعه ؛ مشهور به هنری مانچینی از آهنگسازان و رهبران ارکستر آمریکایی ایتالیایی‌ تبار بود . وی در طول مدت فعالیت هنری خود توانست برنده ۴ جایزه اسکار ، ۱ جایزه گلدن گلاب و ۲۰ جایزه گرمی شود . والدین هنری مانچینی از مهاجران ایتالیایی بودند که از منطقه ابروتزو ایتالیا به آمریکا آمده بودند . پدر هنری آهنگر بود و برای هنری کوچک یک فلوت پیکولو ساخته بود .

هنری دوازده ساله بود که آموختن پیانو را شروع کرد . پس از دبیرستان به مدرسه جولیارد در شهر نیویورک رفت ولی پس از یک سال به نیروی زمینی آمریکا پیوست . وی در سال ۱۹۴۶ میلادی وارد حرفه موسیقی و به عنوان نوازنده و تنظیم‌ کننده ارکستر گلن میلر مشغول به کار شد . پس از درخشش مانچینی در موسیقی فیلم « ابوت و کاستلو » در سال ۱۹۵۲، به عنوان آهنگساز فیلم شهرت یافت . یکی از شاهکار های هنری مانچینی قطعه پلنگ صورتی میباشد که در ادامه میتوانید نت و آهنگ این قطعه زیبا را دانلود و تهیه نمایید .

۵۰۰۰ تومان – خرید

 

قبلی بعدی

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاهی وجود ندارد

پاسخ دهید