نت و آهنگ شهر ستاره ها

دانلود نت و آهنگ شهر ستاره ها از فیلم پرطرفدار La La Land

شهر ستاره ها یکی از قطعات موسیقی فیلم La La Land است که شعر آن توسط جاستین پائول سروده شده و موسیقی آن هم توسط جاستین هورویتز ، ساخته شده‌ است . شهر ستاره‌ها در هفتاد و چهارمین مراسم گلدن گلوب برنده جایزه بهترین ترانه شد و این افتخار را در اسکار نیز تکرار کرد و برنده بهترین ترانه در هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار شد . لا لا لند ، یک فیلم در ژانر موزیکال رمانتیک و محصول سال ۲۰۱۶ آمریکا ، به نویسندگی و کارگردانی دیمین شزل است . رایان گاسلینگ در نقش یک پیانیست جاز و اما استون در نقش هنر پیشه‌ای آرزومند که عاشق یکدیگر می‌شوند ، ستارگان اصلی فیلم هستند . داستان فیلم در زمان حال و در شهر لس آنجلس رخ می‌دهد . رایان گاسلینگ و اما استون بعد از فیلم‌های دیوانه‌وار ، احمقانه ، عشق و جوخه گانگستر در این فیلم برای بار سوم با یکدیگر همبازی شده‌اند .

نویسنده و کارگردان فیلم ، دیمین شزل به عنوان یک درامر به سینمای موزیکال علاقه داشت . شزل در دوران تحصیل خود در دانشگاه هاروارد با جاستین هورویتز هم‌ اتاقی بود و ایدهٔ اولیه داستان نیز در همان موقع به ذهنش رسید و آن را با هورویتز در میان گذاشت . شزل در سال ۲۰۱۰ به لس آنجلس سفر کرد و فیلم‌نامه خود را نوشت و قصد داشت آن را بسازد اما هیچ استودیو و تهیه‌ کننده‌ای را پیدا نکرد که حاضر باشد روی داستانی که نوشته سرمایه‌ گذاری کند . بعد از موفقیت فیلم و یپلش که دومین ساخته شزل است ، سامیت انترتینمنت حاضر شد تهیه فیلم را برعهده بگیرد . کار فیلم‌برداری در شهر لس آنجلس از اوت ۲۰۱۵ آغاز شد و در ماه سپتامبر ، در همین شهر پایان گرفت . جاستین هورویتز کار آهنگ‌ سازی فیلم را برعهده داشت و مندی مور نیز به عنوان طراح سکانس‌های رقص با پروژه همکاری کرد . لا لا لند نخستین بار در ۷۳ امین جشنواره فیلم ونیز و در تاریخ ۳۱ اوت ۲۰۱۶ به‌روی پرده رفت . لا لا لند با تحسین جهانی همراه شد .

منتقدان ، نویسندگی و کارگردانی شزل ، بازی رایان گاسلینگ و اما استون ، موسیقی جاستین هورویتز ، سکانس‌های موزیکال و فیلم‌ برداری فیلم را ستودند . لا لا لند در هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار در ۱۴ رشته نامزد جایزه شد و رکورد شکست . پیش از این ، فقط دو فیلم همه‌ چیز درباره ایو و تایتانیک به این رکورد دست پیدا کرده بودند . فیلم شش جایزه اسکار برد : بهترین کارگردانی ، بهترین بازیگر نقش اول زن ، بهترین فیلم‌برداری ، بهترین موسیقی متن ، بهترین طراحی صحنه و بهترین ترانه ( شهر ستاره‌ها ) . لا لا لند در هفتاد و چهارمین مراسم گلدن گلوب نیز در هفت رشته نامزد دریافت جایزه بود که توانست همه آن‌ها را بدست بیاورد و تبدیل به موفق‌ ترین فیلم در تاریخ جوایز گلدن گلوب تا زمان خود شود .

در ادامه میتوانید نت و آهنگ ( شهر ستاره ها ) یکی از قطعات این فیلم را دانلود و تهیه نمایید .

۵۰۰۰ تومان – خرید

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاهی وجود ندارد

    پاسخ دهید